AUDIA Plastics

19.05.2013 15:19

 

Spoločnosti Uniform Color Company EU, s.r.o. a Washington Penn Plastic Co., Inc., otvorili pod spoločným obchodným názvom Audia Plastics, s.r.o. začiatkom roku 2012 v logisticko-priemyselnom parku Voderady nový závod na farebné koncentráty. Závod postavený na ploche 39 000m2 je svojou produkciou zameraný na automobilový priemysel, stavebníctvo, nábytok, obalové materiály a spotrebný tovar. Okrem výrobných kapacít závod vo Voderadoch disponuje aj vývojovou linkou a plne vybaveným laboratóriom na testovanie a certifikáciu materiálov.

Spoločnosť Uniform Color Company (UCC), ktorá je súčasťou súkromne vlastnenej spoločnosti Audia Group of Companies, je popredný výrobca vysoko kvalitných farebných koncentrátov a aditív do plastov. UCC vyvíja, vyrába a dodáva farebné koncentráty pre rozmanité aplikácie a podľa požiadaviek zákazníka pre všetky termoplasty s výnimkou PVC.

Spoločnosť Washington Penn Plastic Company Co., Inc. je popredný dodávateľ polypropylénových zmesí a polyetylénových produktov. Zameriava sa predovšetkým na požiadavky z rozličných segmentov trhu, vrátane automobilového priemyslu, stavebníctva a konštrukcií, výroby domácich spotrebičov, baliarenských a jednorazových výrobkov, záhradníctva a starostlivosti o trávniky, bazénov a kúpeľov, elektroniky a produkcie zdravotníckych pomôcok.

 

 

 

—————

Späť